Назначиха реферите за кръга в „Б” група

Вижте всички наряди

Съдийски назначения за срещите от 29-ия кръг на "Б" футболна група:

20 Май 2016 г. Петък 18:00 ч.

ПФК Локомотив 2012 Мездра - ПФК Лудогорец АД II
ГС: Рюстем Джемил Карагарен
АС: Николай Неделчев Чакъров Васил Младенов Петров
4-ТИ: Цанко Костадинов Миндалов
СН: Иван Стоянчев Алексиев
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ФК Пирин 2002 - ФК Септември
ГС: Волен Валентинов Чинков
АС: Димитър Добромиров Димитров Любин Живков Димитров
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Алексей Иванов Николов
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ПФК Спартак Плевен
ГС: Вангел Борисов Вангелов
АС: Петър Димчев Стойчевски Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Стефан Демирев Павлов
СН: Никола Стаматов Стаматов
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ПФК Банско 1951 АД - ПФК Литекс АД II
ГС: Мустафа Севди Шефкет
АС: Румен Емилов Иванов Атанас Иванов Делчев
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Николай Рангелов Рангелов
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Таско Цанчев Тасков
АС: Валентин Желев Добрев Николай Петров Стайков
4-ТИ: Георги Милков Андреев
СН: Милко Петков Николов
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ФК Созопол
ГС: Петър Григоров Григоров
АС: Иван Захариев Вълчев Владимир Стоянов Чешмеджиев
4-ТИ: Румен Красимиров Христов
СН: Ивайло Серьожев Лазараов
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 - ОФК Поморие
ГС: Станислав Георгиев Тодоров
АС: Иво Николаев Колев Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Павел Тихомиров Мичев
СН: Николай Ботев Рачев
 
21 Май 2016 г. Събота 18:00 ч.
ФК Дунав 2010 - ФК Верея
ГС: Георги Димитров Давидов
АС: Георги Йорданов Дойнов Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Георги Милков Гинчев
СН: Милко Илиев Георгиев

Още от Черноморец (Бс)

От 18 треньора във Втора Бундеслига, само трима бяхме чужденци

Мечтата ми е да работя в Турция, там ме уважават повече, отколкото в България, откровен е Фара

На финала "акулите" победиха Карнобат с 4:0 и вдигнаха шампионската купа

Вижте всички съдийски назначения за срещите от XXX кръг на "Б" група

ЦСКА вдигна трофея тази година

„Нека държавните и общински институции помогнат на всеки един спортен клуб, независимо от името му”

"Акулите+ се наложиха с 2:1

Професионалните лицензи ще станат ясни до 27-и май

Юношите старша възраст на „моряците“ паднаха с 0:3

Актуално

20:00 14/08 ЦСКА - СЕПТЕМВРИ 1:0
23:00 14/08 Алмерия - Реал Мадрид 1:2
20:30 14/08 Валенсия - Жирона 1:0
18:30 14/08 Кадис - Реал Сосиедад 0:1
21:45 14/08 Специя - Емполи 1:0
21:45 14/08 Салернитана - Рома 0:1
19:30 14/08 Лацио - Болоня 2:1
19:30 14/08 Фиорентина - Кремонезе 3:2
18:30 14/08 Байерн - Волфсбург 2:0
16:30 14/08 Майнц - Унион Берлин 0:0

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки