Християна Гутева ще ръководи Поморие - Локомотив ГО

Вижте всички съдийски назначения за срещите от XXX кръг на "Б" група

Съдийски назначения за срещите от 30-ия кръг на "Б" ПФГ:

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.

 
ПФК Литекс АД II - ПФК Локомотив 2012 Мездра
ГС:          Иван Георгиев Пенчев              АС:         Георги Валентинов Стамболджиев     Стефан Делчев Делчев
4-ТИ:     Цанко Костадинов Миндалов                                              
СН:         Николай Георгиев Нанев         

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ФК Септември - ФК Ботев Гълъбово 1945
ГС:          Валентин Станчев Железов    АС:         Станимир Илков Илков             Стефан Димитров Димитров
4-ТИ:     Георги Юлиянов Иванов                                         
СН:         Тихомир Димитров Костовски              

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ФК Созопол - ФК Оборище Панагюрище
ГС:          Павел Тихомиров Мичев          АС:         Никифор Деянов Велков          Енчо Христов Енчев
4-ТИ:     Михаил Красимиров Парушев                                             
СН:         Борис Димитров Борисов        

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Банско 1951 АД
ГС:          Георги Милков Андреев           АС:         Младен Маринчев Маринов  Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ:     Валентин Георгиев Станчев                                  
СН:         Райчо Стоянов Райчев               

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ПФК Лудогорец АД II - ПФК Добруджа 1919
ГС:          Йото Валентинов Гарабедов  АС:         Станислав Лазаров Станев       Пламен Руменов Ванков
4-ТИ:     Ивелин Венциславов Занев                                   
СН:         Камен Михайлов Алексиев    

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ПФК Спартак Плевен - ФК Дунав 2010
ГС:          Ивайло Иванов Стоянов            АС:         Мирослав Максимов Иванов Кирил Емилов Шумантов
4-ТИ:     Вангел Борисов Вангелов                                       
СН:         Любен Иванов Трайков            

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ФК Верея - ФК Пирин 2002
ГС:          Димитър Иванов Желязков     АС:         Мартин Иванов Димитров       Радостин Зафиров Шиков
4-ТИ:     Никола Илиянов Атанасов                                     
СН:         Йордан Иларионов Дурчев    

29 Май 2016 г. Неделя 18:00 ч.
 
ОФК Поморие - ФК Локомотив Горна Оряховица
ГС:          Християна Красимирова Гутева   АС:         Димитър Русенов Русев            Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:     Радослав Петров Гидженов                                   
СН:         Христо Тенев Недялков            

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.
 

Още от Черноморец (Бс)

От 18 треньора във Втора Бундеслига, само трима бяхме чужденци

Мечтата ми е да работя в Турция, там ме уважават повече, отколкото в България, откровен е Фара

На финала "акулите" победиха Карнобат с 4:0 и вдигнаха шампионската купа

ЦСКА вдигна трофея тази година

Вижте всички наряди

„Нека държавните и общински институции помогнат на всеки един спортен клуб, независимо от името му”

"Акулите+ се наложиха с 2:1

Професионалните лицензи ще станат ясни до 27-и май

Юношите старша възраст на „моряците“ паднаха с 0:3

Актуално

20:00 14/08 ЦСКА - СЕПТЕМВРИ 1:0
23:00 14/08 Алмерия - Реал Мадрид 1:2
20:30 14/08 Валенсия - Жирона 1:0
18:30 14/08 Кадис - Реал Сосиедад 0:1
21:45 14/08 Специя - Емполи 1:0
21:45 14/08 Салернитана - Рома 0:1
19:30 14/08 Лацио - Болоня 2:1
19:30 14/08 Фиорентина - Кремонезе 3:2
18:30 14/08 Байерн - Волфсбург 2:0
16:30 14/08 Майнц - Унион Берлин 0:0

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки