Ивайло Аспарухов: Не съм изненадан от победата, проучихме ги добре

Треньорът на Беласица Ивайло Аспарухов остана доволен от класическата победа с 3:0 на неговия тим при гостуването на Миньор в среща от 19-ия кръг на „А” група. Той заяви, че не е изненадан от изразителната победа, тъй като съперникът е бил разучен добре.

Треньорът на Беласица Ивайло Аспарухов остана доволен от класическата победа с 3:0 на неговия тим при гостуването на Миньор в среща от 19-ия кръг на „А” група. Той заяви, че не е изненадан от изразителната победа, тъй като съперникът е бил разучен добре.

„Поздравявам момчетата за страхотната победа и игра през всичките 90 минути. Не съм изненадан от резултата, тъй като разучихме съперника много добре и избрахме правилната тактика. Не се страхувахме, а напротив - повярвахме си. Започнахме с двама нападатели и ги надиграхме напълно. Не мисля, че отборът на Миньор е играл слабо, просто ние бяхме много силни и не смятам, че трябва да се омаловажава нашата игра. Радващо е, че показахме дух и желание да се борим, вървим по възходяща линия и вярвам на 100 процента в спасението на нашия отбор. Всички момчета се представиха страхотно, а с тази игра Мариян Огнянов има място дори в титулярния състав на Левски. Смятам, че съдиите се справиха с мача като цяло, въпреки няколкото спорни ситуации”, предаде репортер на Novsport.com.

Всички отбори от „А” група получиха лиценз за новия сезон

Лицензионната комисия не спря нито един отбор в елита

Митко Събев поиска 10 отбора в "А" група

Литекс, Спартак (Пд), Ботев (Вр), Брестник и Спортист (Св) натиска за 12 тима в елита

Футболистите избраха Ивелин Попов за играч на сезона

Исмаил Иса, Тодор Янчев и Илиан Илиев обраха наградите

Стефан Спасов - Пастата ще свири Славия - Локо (Пловдив)

На Антон Генов е поверен двубоят Сливен – Пирин

Министър Нейков: Спираме проблемните стадиони

Футболните стадиони в окаяно състояние ще бъдат затваряни след 15 май

Всички мачове от "А" група в неделя от 18,00 - бъдете с Novsport.com, за да не пропуснете нищо

В последните три кръга мачовете минават в едно и също време. Всички 7 двубоя от „А” група започват в 18,00 в следващите три недели, а Novsport няма да остави да прoпуснете нищо

Новият шампинат стартира на 1-ви август

Така отборите в „А” група ще имат почивка от два месеца и половина преди да започнат новото първенство