Унгария с класика срещу Малта на „Ференц Пушкаш”

Националният отбор на Унгария успя да постигне много важна победа с 3:0 над тима на Малта в квалификационна среща за Мондиал 2010 от група 1 в зона Европа. Срещата се игра на стадион „Ференц Пушкаш” в унгарската столица Будапеща и бе ръководена от руския рефер Станислав Сукина.

Националният отбор на Унгария успя да постигне много важна победа с 3:0 над тима на Малта в квалификационна среща за Мондиал 2010 от група 1 в зона Европа. Двубоят се игра на стадион „Ференц Пушкаш” в унгарската столица Будапеща и бе ръководена от руския рефер Станислав Сукина.

Двубоят започна със силен домакински натиск, който даде резултат още в 7-та минута, когато Томаш Хайнал бе точен за 1:0. Унгарците трябваше да треперят до 80-ата минута, когато Золтан Гера успя да удвои за „маджарите”. Крайното 3:0 направи Юхаш в четвъртата минута на даденото от съдията продължение.