Тони Зетова на полуфинал в първенството на Испания

Палма Волей (Палма де Майорка) с Антонина Зетова в редиците си се класира за полуфиналите на женската Суперлига в Испания, след като в решителния трети мач от четвъртфиналните плейофи победи като домакин Кантур (Лал Палмас) с 3:0 (25:20, 25:20, 25:19).

За пореден път Тони Зетова бе най-резултатна с 14 точки (13 атаки, 1 блокада). В нападение българската ветеранка реализира успешно половината от атаките си.

Палма Волей ще се изправи срещу Албасете (Албасете) в полуфинална серия до 3 победи, която започва на 11 април, а домакинското предимство е на страната на Зетова и компания.