Кой вариант за довършване на efbet Лигата подкрепяте?

29 ноември 2018 09:37

Андреев продължава с успех защитата на титлата си на „Еди Хер“

Адриан Андреев се класира за третия кръг на сингъл на турнира "Еди Хер". Това международно състезание е сред най-силните в света за възрастовите групи от 12 до 18 г.

При юношите до 18 г. Андреев победи с 6:1, 6:4 Артур Пантино от Филипините. Адриан, който е поставен под №1 в схемата, ще играе на осминафиналите срещу №16 Емилио Нава от САЩ.

За съжаление нашето момче приключи участието си в турнира на двойки. Андреев и партньорът му Антон Матушевич от Великобритания отстъпиха драматично с 6:2, 6:7(2), 7-10 на хърватите Роко Хорват и Адмир Календер.

При девойките Даниела Димитрова отпадна на осминафиналите в турнира на двойки. Димитрова и Зива Фалкнер от Словения загубиха с 3:6, 5:7 от Рут Галиндо от Аржентина и и Дана Гузман от Перу.

При девойките до 14г. Катерина Димитрова се класира на четвъртфинал на двойки. Поставените под №2 Димитрова и Анджела Окитой от Кения победиха с 6:4, 6:3 канадките Картър и Купрес. Българката е част от отбора на ITF до 14 годишна възраст.