Шотландия се реабилитира с победа в Сан Марино (ВИДЕО)

Въпреки победата шотландците бяха освиркани от своите привърженици заради сравнително слабото си представяне

Шотландия срещна правилния противник, за да се съвземе след поражението от Белгия преди дни. Днес “гайдарите” надвиха домакините от Сан Марино с 2:0.

Кени Маклийн вкара ранен гол в четвъртата минута, а второто попадение дойде в 74-ата след точно изпълнение на Джони Ръсел. И двата гола бяха дебютни за футболистите. Въпреки победата шотландците бяха освиркани от своите привърженици заради сравнително слабото си представяне.

В четвъртата минута Маклийн откри резултата с хубав удар с глава от десет метра. Това попадение успокои гостите и последваха ялови нападения. Домакините усетиха, че могат да измъкнат нещо и опитваха постепенни атаки. Вторият гол за гостите се появи чак в 74-ата минута след скоростно нападение.