Ще се класира ли Левски за Европа?

10 септември 2019 12:41

Треньорът на Северна Ирландия: През първото полувреме бяхме просто великолепни

Reuters

Отборът на Северна Ирландия инкасира първо поражение в Европейските квалификации, след като отстъпи на свой терен с 0:2 на Германия. Момчетата на селекционера Майкъл ОНийл имат тежката задача да се борят с два от колосите в Европа- Германия и Холандия.

"През първото полувреме бяхме просто великолепни. Но ние в съблекалнята разглеждаме този мач като една пропусната възможност, защото Германия не дава обикновено толкова много шансове. А ние имахме четири много добри да вкараме гол", коментира ОНийл.

"Да се представят на такова ниво като снощи, това е огромен скок в кариерите на много от нашите футболисти. Гордея се с това как се представиха. Сега сме длъжни да покажем високо ниво и в мачовете, които ни предстоят с Холандия и Германия. Ако имаме шанс, ние трябва да се възползваме от него", категоричен е специалистът.

Но за Северна Ирландия сега започва трудното. Последните три мача в група С са две разменени домакинства с "лалетата" и гостуване на Германия на 19-и ноември, което ще покаже доколко са основателни претенциите на островитяните.