17 септември 2019 12:45

Героите от САЩ 94 готвят голям мач в Кърджали

Златното поколение на България отново се завръща в игра. Това ще стане на 26 септември от 17:00 на АРЕНА АРДА, когато един срещу друг ще се изправят България и Турция.

Поводът е 25 години от незабравимото американско лято през 1994г., когато Пеневата чета спечели бронзовите медали на Мундиала в САЩ.

В състава на Турция ще вземат участие всички играчи, които през 2002г. също спечелиха бронзовите медали на световното в Япония и Южна Корея.

Срещата се организира със съдействието на БФС и ръководството на ПФК АРДА в лицето на президента Петър Пешев.

Билетите за мача ще бъдат: За сектор А, под козирката - 7 лева, а за останалите места в сектор А - 5 лева. За сектор В цената ще бъде също 5
лева. Фенове ще бъдат допускани и в сектор Б срещу 3 лева.

България спечели четвъртото място по време на незабравимото лято в САЩ 94. Турция път се нареди на трето място на световното първенство пред 2002 година.