ОБЗОР: ЛЕГЕНДАТА НАБИРА СКОРОСТ! Локо (Сф) мина експресно през адаша от Горна

Диков с първи два гола за "червено-черните", Шоко с асистенция, вижте резултатите от днешните мачове

Локомотив Сф набира скорост и вече е на трето място във Втора лига. Легендарният тим спечели с 3:0 домакинството си Локо ГО в мач от деветия кръг на Втора лига. "Червено-черните" имат 18 точки, само с 3 по-малко от лидерите ЦСКА 1948 и Септември, които в понеделник играят помежду си.

Светослав Диков се разписа на два пъти за "червено-черните", В края на първото полувреме Диков вкара дебютното си попадение за тима с хубав удар. В 47-ата минута отново той беше точен, а в 78-ата друго ново попълнение - Шоко, пък изработи третия гол, който беше дело на Вачев.

Пирин спечели само точка при гостуването си Кариана - 2:2. "Орлетата" водеха с 2:0 до 42-ата минута, но допуснаха изравняване.

Глоар Антонио даде аванс на благоевградчани в 25-ата минута. Пет по-късно Владислав Златинов отбеляза втори гол във вратата на Кариана. Ангел Бастунов върна едно попадение в 42-ата минута. След почивката домакините бяха по-активни в търсенето на изравнително попадение. То дойде в 59-ата минута, когато Николай Дичев се разписа за крайното 2:2.

Голямото дерби  - ЦСКА 1948  - Септември е в понеделник. Двата тима са на върха в класирането без загубане точка от началото на сезона във Вотра лига.