ЦСКА (Москва) се съвзе след петте гола в Разград (ВИДЕО)

Отборът на Гончаренко победи Краснодар с 3:2

Само дни след тежката загуба с 1:5 от Лудогорец в Лига Европа отборът на ЦСКА (Москва) успя да спечели дербито от 10-ия кръг на руската Премиер лига срещу Краснодар.

Отборът на Виктор Гончаренко се наложи с 3:2, като с два гола и асистенция блесна Никола Влашич.

Домакините водеха с 3:0 до почивката, след като хърватинът откри от дузпа в 32-ата минута, а само 5 по-късно подаде на Фьодор Чалов за 2:0.

В 41-ата Влашич бе точен още веднъж и сякаш за Краснодар нямаше обратен път, но наставникът на тима Сергей Матвеев извърши две смени, а влизането на Маркус Берг определено съживи краснодарци.

Шведът вкара две попадения в рамките на 3 минути – между 57-ата и 60-ата, като до края на двубоя имаше много напрежение и още опасни ситуации пред вратата на ЦСКА.

Именно Берг обаче пропусна да направи хеттрик, докато Игор Акинфеев се превърна в герой за московчани и им донесе четвърта поредна победа в първенството.

След нея ЦСКА вече е на второ място с 22 точки, с две повече от Краснодар, а в следващия кръг ще гостува на Урал.

Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс

Ирландия изпусна Белгия, пропиля дузпа и двете страни врътнаха реми (ВИДЕО)