ЗА ТРЕТИ ПЪТ ТОЗИ МЕСЕЦ: ПСЖ бие с гол на Неймар (ВИДЕО)

Мбапе се завърна с асистенция, шампионите отново са лидери във Франция

ПСЖ спечели с резултат 1:0 след гол на Неймар за трети път през настоящия месец септември.

Този път бразилският национал донесе победата на шампионите с гол в 70-ата минута при визитата на Бордо от осмия кръг на Лига 1.

Неймар вкара красиво попадение при завръщането си на терена след проваления летен трансфер за 1:0 над Страсбург в добавеното време на 14-и, миналата неделя реализира за 1:0 и при гостуването на Лион, а сега бе точен срещу непобедените от август насам „жирондинци“.

Асистент на попадението му бе възстановеният Килиан Мбапе, който се появи като резерва в 60-ата минута за първи път след едномесечно отсъствие заради травма.

Благодарение на успеха ПСЖ събра 18 точки и отново е лидер в класирането, оглавено по-рано през деня от Нант (16) след победа с 1:0 като гост на Лион.

Фиорентина с една крачка по-близо до Атина (ВИДЕО)

120 минутна драма на "Артемио Франки"

Астън Вила на полуфинал след драма с дузпи (ВИДЕО)

Кимих: Байерн заслужаваше да продължи

"Беше страхотно да празнуваме с феновете ни"

Рубен Диаш: Единственият път сега е напред

„Нямахме ден срещу Реал“

УЕФА глоби Барселона

Заради поведение на фенове в мач от Шампионска лига

Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман