ИЗВЪНРЕДНО: Пак Черно море на пътя на Левски за Купата

ЦСКА ще гостува на "Лаута" на Арда, Лудогорец отива в Драгалевци

Днес от 11:00 часа бе изтеглен жребия за осминафиналите на Купата на България. За тази фаза от турнира се класираха 11 отбора от efbet Лигата, както и 5 участника от Втора лига.

И тази година Черно море застана на пътя на Левски на осминафиналите. През изминалата капмания "моряците" стигнаха до инфарктна победа с дузпи, като столичани водеха в редовното време с 2:1, но Божилов изравни в добавеното време на втората част, след което варненци показаха по-здрави нерви при изпълнение на 11-метровите удари.

ЦСКА също ще има трудна задача, гостувайки в Кърджали на Арда.

Лудогорец гостува на Септември, а настоящият носител на Купата на България Локомотив Пловдив пък е домакин на Литекс.

Сериозен тест очаква и финалиста от миналата година Ботев Пловдив, който ще премери сили със Славия в София.

Берое - ЦСКА 1948

Мачовете от осминафиналната фаза ще се играят на 29, 30 и 31 октомври 2019 г. (вторник-четвъртък). До края на годината ще се проведат и 1/4-финалите, в периода 3-5 декември. Те също ще се решат в една среща. В два мача ще се определят единствено финалистите за купата.