Ще успее ли Бруно Акрапович в ЦСКА?

20 октомври 2019 17:58 Николай Георгиев

ЦСКА (Москва) изпусна победата в Уфа

ЦСКА (Москва) продължава с неубедителните си игри от началото на сезона в руската Премиер лига. "Армейците" стигнаха само до равенство 1:1 в гостуването си на Уфа от 13-ия кръг.

Московчани първи поведоха в мача. В 26-ата минута Никола Влашич се освободи в наказателното поле и подаде към нахлуващия Илзат Ахметов, който веднага стреля във вратата за 0:1.

В 83-ата минута обаче Уфа успя да изравни. При едно центриране от корнер двама футболисти на домакините играха с глава, преди топката да стигне до Вячеслав Кротов, който отблизо не сгреши за 1:1.

Така ЦСКА записа трети пореден мач без победа и се намира на 4-ото място в таблицата с 26 точки. Уфа пък заема 8-ата позиция в таблицата с 16 точки.