Сашо Попов: Положението е много тежко

Тези момчета играят за чест и слава в ЦСКА, допълни треньорът

Треньорът на ЦСКА Александър Попов говори след победата над Левски във волейболното дерби. “Червените” стигнаха до успеха след 3:2 гейма и зарадваха феновете си в зала "Васил Симов".

“Направихме отбор в трудна ситуация, но ние знаем как да го направим. Има и хора, с които да го направим. Вечното дерби е емоционално. Не се игра страхотен волейбол, но и двата отбора се борихме с кадровите проблеми, които имаме.

Имаше прекалено напрежение в някои наши състезатели. Тези момчета играят за чест и слава в ЦСКА. За нас е бонус, че Иван Колев и Теодор Тодоров не са в чужбина. Те играят за чест и слава за ЦСКА”, каза Александър Попов.

“Показахме и много слабости. Напрежението се отрази на по-младите, играхме малко пренавито и това е основната причина да не затворим мача след четвъртия гейм. Хубавото е, че се сборихме”, каза още Попов.

Той потвърди, че основният спонсор се оттегля и няма начин да бъде разубеден да промени решението.

"Положението е много тежко, но сме се справяли през годините с подобни ситуации", завърши специалистът.