СЛЕД СКАНДАЛИТЕ: Наполи се издъни насред „Сан Паоло“ (ВИДЕО)

Дженоа си тръгна с точка от Неапол след нулево реми

Проблемите за Наполи сякаш нямат край!

След като през седмицата от клуба заплашиха със съд собствените си футболисти, които отказаха да изпълнят нареждане на президента Аурелио де Лаурентис, а феновете в Неапол протестираха, сега играчите се издъниха отново.

Те останаха без победа в пети пореден двубой от всички турнири след 0:0 срещу Дженоа в XII кръг на италианската Серия А.

Иначе още във втората минута домакинските привърженици си помислиха, че имат повод за празненства, след като Лоренцо Инсиние вкара.

Проверката на видео-асистент рефера обаче показа, че голът няма да бъде зачетен.

Няколко минути по-късно Пиотър Зиелински опита далечен изстрел, но топката профуча покрай вратата.

В началото на второто полувреме добър шанс се откри пред Дрийс Мертенс, но вратарят Андрей Раду спаси.

До края на мача момчетата на Карло Анчелоти продължиха да натискат в търсене на попадение, но ала пропуски направиха Лозано и Фабиан Руис.

Така Наполи остана на седма позиция в Калчото с 19 точки, като има с 10 повече от Дженоа, който е точно над зоната на изпадащите.
Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини