Янис вкара 50 точки за осма поредна победа на Милуоки

Лос Анджелис Лейкърс победи Сан Антонио като гост за втори път този сезон

Янис Антетокунбо вкара рекордните си за сезона 50 точки за осмата поредна победа на Милуоки - 122:118 срещу Юта.

Антетокунбо добави и 14 борби и записа 17-и пореден дабъл-дабъл в НБА, което е най-дългата серия за двуцифрени точки и борби за началото на сезона от сезон 1976/77, когато Бил Уолтън започва с 34 поредни дабъл-дабъла.

Лос Анджелис Лейкърс победи Сан Антонио като гост за втори път този сезон след успхех със 114:104.

ЛеБрон Джеймс завърши с 33 точки и 13 асистенции, а Антъни Дейвис добави 17 точки и 12 борби за успеха на Лейкърс.

ЛаМаркъс Олдридж бе най-резултатен за Спърс с 30 точки.

Кармело Антъни завърши с 25 точки в едва четвъртия си мач този сезон за победата на Портланд над Чикаго със 117:94.

Антъни има на сметката си вече 25 615 точки и заема 18-а позиция във вечната класация за реализаторите в НБА.

Бъди Хийлд вкара рекордните в кариерата си 41 точки, но това не помогна на Сакраменто, който загуби от Бостън със 102:103.

Джейлън Браун наниза 24 точки, а Джейсън Тейтъм добави 20 за успеха на Селтикс.

Маями остава непобеден у дома този сезон, след като се наложи над Шарлът със 117:100.

Бам Адебайо бе най-полезен за успеха с 21 точки и 13 борби и "горещите" водят убедително в класирането на Югоизточната дивизия.

Бруклин записа четвърта поредна победа след успех над Кливланд със 108:106. Спенсър Динуиди вкара кош 1,9 секунди преди сирената и завърши с 23 точки донесе победата на Бруклин.

Оклахома Сити записа първа победа като гост за сезона след 100:97 над Голдън Стейт.

Уориръс водеше през по-голямата част от срещата, но гостите направиха обрат след силни последни минути и ключов кош на Крис Пол 36,8 секунди преди края.