ИЗНЕНАДА: Лацио отпадна от Лига Европа (ВИДЕО)

Рен шокира римските "орли" с два гола на централен защитник

Играещият силно в Серия “А” отбор на Лацио завърши безславно участието си в Лига Европа, след като не успя да излезе от групата си.

В четвъртък вечер “небесносините” записаха четвърта загуба, след като отстъпиха с 0:2 пред Рен като гости.

Междувременно ЧФР Клуж се наложи със същия резултат над Селтик в другия мач и продължава напред заедно с шотландците, които си бяха осигурили предсрочно първата позиция.

Лацио трябваше задължително да спечели във Франция и да се надява по същото време Селтик да победи при визитата си в северната ни съседка.

Нищо от това обаче не се получи и в крайна сметка селекцията на Симоне Индзаги се превърна в разочарование по подобие на Интер, отпаднал часове по-рано от своята група в Шампионска лига.

Футболистите на Лацио направиха нов слаб двубой в Европа и логично получиха два гола в мрежата си.

Изненадващо те бяха дело на централния защитник на бретанците Йорис Няньон, разписал се в 31-ата и в 87-ата минута.