Кой вариант за довършване на efbet Лигата подкрепяте?

07 март 2020 14:24

ДРАМА НА "ИВАЙЛО"! Арда се спаси от загуба в края (ВИДЕО+СНИМКИ)

ПФК Арда

Етър и Арда не излъчиха победител в мач от 24-ия кръг на родното първенство. Тонислав Йорданов откри резултата на "Ивайло" в 55-ата минута, а в края на срещата Светослав Ковачев изравни.

Арда остава на 9-о място с 29 точки, докато "болярите" са точно зад тях с 5 точки по-малко.

В 8-ата минута Радослав Василев върна топката към Спас Делев, който стреля към вратата на Христо Иванов, но топката мина над вратата.

В 18-ата минута Милчо Ангелов получи подаване от Здравко Илиев, но не успя да затрудни Иван Караджов.

В 25-ата минута Арда вкара гол, но попадението бе отменено заради засада. Пет минути по-късно Никола Колев се озова на добра позиция в наказателното поле и стреля, но топката попадна право в ръцете на Иван Караджов.

Веднага след подновяването на играта Христо Иванов трябваше да се намесва след изстрел с глава на Радослав Василев.

В 54-ата минута Етър откри резултата Тонислав Йорданов вкара втория си гол в efbet Лига. Защитниците на Арда не успяха да изчистят след центриране от корнер и топката попадна в краката на Йорданов, който с изстрел по земя откри резултата на "Ивайло".

В 71-вата минута Христо Иванов отново отказа Радослав Василев, който от близка дистанция стреля право в тялото на стража. В 83-ата минута Иванов улови топката след удар на Ковачев.

Три минути преди края на редовното време Светослав Ковачев изравни резултата. Матеус Леони центрира в наказателното поле този път Христо Иванов не успя да се справи с опасността, топката попадна в Светослав Ковачев, който без да се замисля я прати в опразнената врата.

ЕТЪР - АРДА (КЪРДЖАЛИ) 1:1

1:0 Йорданов (55)
1:1 Ковачев (88)
Стартови състави:

ЕТЪР: Иванов, Запрянов, Дюлгеров, Станоев, Пехвливанов, Огнянов, Кацаров, Колев, Боджадж, Йоранов, Ангелов

Старши треньор: П. Петков

АРДА: Караджов, Гаич, Делев, Ховсепян, Коконов, Руменов, Атанасов, Хасани, Леони, Сидоел, Василев

Старши треньор: С. Белчев

СЪДИЯ: Валентин Железов