Ще се справи ли Красимир Балъков начело на ЦСКА 1948?

08 март 2020 16:56 Пламен Димитров

"СИНЯ" МЪКА ВЪВ ВРАЦА: Безличен Левски стигна само до 0:0 (ВИДЕО+СНИМКИ)

Левски не можа да победи Ботев Враца. Мачът на стадион "Христо Ботев" завърши 0:0. Въпреки това "сините" си върнаха второто място, но са с равен брой точки с Локо Пд и ЦСКА. Лидерът Лудогорец е с шест напред и два мача по-малко.

Домакините от Ботев имаха по-чистите положения в мача, а и претендираха справедливо за червен картон преди почивката.

Първата реална голова опасност в мача беше на сметката на домакините. Даниел Генов засече с глава центриране от дясно, но ударът му на намери целта. "Сините" отговориха с неточен шут на Нуно Рейш шут от над 30 метра.

В 19-ата минута треньорът на Ботев беше принуден да прави смяна. На мястото на Узунов влезе Ивайло Михайлов. Последва нова опасност пред вратата на Левски. Атанас Зехиров се озова на стрелкова позиция, но стреля неточно.

Прострелно центриране на Зехиров в наказателното поле беше пресечено от Милан Миятович в 29-ата минута. Атанасов получи топката отляво в наказателното поле. Халфът намери Даниел Генов, който с хитър пас изведе Зехиров отдясно. Бранителят опита да намери свой съотборник пред вратата на Левски, на вратарят на "сините" предотврати опасността.

Десетина минути преди края на първата част Антони Здравков трябваше да прави втора принудителна смяна Н Диайе се контузи и отстъпи мястото си на Доминик Янков.

В 39-ата минута Ботев Враца поиска червен картон за Янис Каргас, който спря атака на Даниел Генов. Футболистът на домакините се откъсваше сам срещу вратаря на Левски.

В ответната атаки Левски стигна до първата си опасност пред съперниковата врата. Ударът на Станислав Костов обаче беше спасен от Красимир Костов. В 41-ата минута гол на Ботев Враца е отменен правилно заради засада на Петър Атанасов.

На почивката Петър Хубчев вкара Насиру Мохамед на мястото на Станислав Костов, а малко след това замени и Станислав Иванов с Мартин Петков.

Час след началото на мача Живко Миланов стреля от пряк свободен удар, но прати топката над вратата. Секунди по-късно Робърта засече центриране на Иван Горанов отляво. Красимир Костов обаче улови без проблем.

В 75-ата минута пък Ботев получи нарушение и Генов пробва стрелковите си умения, но отново  покрай вратата. В 84-ата отново Генов  стреля, но Милан Миятович улови топката.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ

БОТЕВ ВРАЦА: 33. Красимир Костов, 24. Алассане Н Диайе, 4. Ангел Лясков, 81. Атанас Зехиров, 37. Венцислав Керчев, 23. Владислав Узунов, 9. Даниел Генов, 5. Петко Ганев, 10. Петър Атанасов, 88. Том, 28. Христо Златински

ЛЕВСКИ: 1. Милан Миятович, 4. Иван Горанов, 5. Холмар Ейолфсон, 17. Найджъл Робърта, 19. Йоанис Каргас, 20. Живко Миланов, 22. Нуно Рейш, 29. Станислав Костов, 40. Стайн Спиерингс, 70. Мартин Райнов, 99. Станислав Иванов

НАЙ-ИНТЕРЕСНОТО ПО МИНУТИ

90+4 Край  на мача!

90+2 - Жълт картон за Рейш

87 - Златински отспъри мястото си на Даниел Гаджев

84 - Пореден точен удар на сметката на Ботев Враца: Даниел Генов стреля слабо и Милан Миятович улови топката

40 - Удар на Станислав Костов беше спасен от Красимир Костов

38 - Ботев Враца поиска червен картон за Янис Каргас, който спря атака на Даниел Генов. Футболистът на домакините се откъсваше сам срещу вратаря на Левски

36 - Втора принудителна смяна за Ботев Враца: Н Дайе се контузи и отстъпи мястото си на Доминик Янков

29 - Прострелно центриране на Зехиров в наказателното поле на гостите беше пресечено от Милан Миятович

23 - Атанас Зехиров се озова на стрелкова позиция, но стреля неточно

- 19 - Принудителна смяна в състава на домакините - Ивайло Михайлов влезе на мястото на Узунов

17 - Нуно Рейш отговори с шут от над 30 метра, но в аут

16 - Опасен удар с глава на Даниел Генов мина встрани от вратата

5 - Далечен удар на Спиерингс е отразен от вратаря на домакините

3 - Остро центриране в наказателното поле на Левски е изчистено в корнер от Живко Миланов

1 - Начало на мача

1914
Изпратено от Анонимен на 09 март 2020 12:52. |
Защо БФС позволява да се играят мачове на подобни терени? Да не сме 1965 година? Инъче имат осветление и ВИП ложи! В Овча купел беше същото. На нормален терен Ботев Пд и Левски нямаше да имат проблеми да спечелят по 3 точки. С тези решения се влияе на крайното класиране.
...
Изпратено от Анонимен на 09 март 2020 07:36. |
Аре, бе. 0:0 е добър турнире резултат :)))
...
Изпратено от анонимен на 09 март 2020 10:47. |
Добър ,лош важното е ,че Левски е пред припознатия от вас отбор в класирането.
Истинските левскари
Изпратено от Анонимен на 09 март 2020 06:53. |
Шъъът курви на левски с тия некадърници ще вземем купата и после шут у гъза за всички не ги искаме тия путки слаби на герена лятото нов отбор тия приключиха с герена не стават и ще ги разкараме че нямаме нерви за такива путки без сърца
...
Изпратено от анонимен на 09 март 2020 07:35. |
Споко Баце , за новия сезон 100% ще имате нов "добитък" за "В" групата ...., а за коя купа мечтаете ! С тези "куци говеда" няма да спечелите купата и на джаги !
...
Изпратено от Анонимен на 09 март 2020 05:55. |
Боклуци за който цялата държава трябва да се грижи!!!капути долни мигранти.
...
Изпратено от Анонимен на 09 март 2020 02:02. |
ГОВЕДА ....МАЙКА ВИ РОГАТА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ ОТ Б ВРАЦА ДО ПОДХУЕНЕ ВИ МРАЗИ. ЗА ЛЕКА НОЩ РОГАТИ
Право куме в очете
Изпратено от Анонимен на 09 март 2020 00:43. |
Добре,че Лудите им полегнаха за купата,да има с какво да се фуклявчат.Всичко е пародия в изкуственият тим от Гейарена.Само на аванта не става.С крадени пари до тук.(А окръжна).Лудогорец обезкости Дунав .Защо не игра така срещу Уефскито?Сметки разни...Браво Домусчиев!
...
Изпратено от анонимен на 09 март 2020 10:28. |
Изкуствен тим ,ама от 1914 година насам си е Левски,колкото и вашите създатели да сменяха имената на отборите при комунизма. Историята не помни клуба да е фалиран умишлено и да дойде от провинцията друг на негово място и с неговото име.Публиката никога не е припознавала отбор нито с лиценз на Левски дане говорим с чужд лиценз преименуван на Левски.Та като се целиш право,не си гледай осрания гъз КУМЕ.
...
Изпратено от анонимен на 09 март 2020 01:56. |
БОКО ИМ Е ОБЕЩАЛ КУПА. АКО ТРЕБЕ С ЖИПУ ЩЕ Я ЗАНЕСЕ ДО ПОДХУЕТЕ
БКП-МВР-ДС
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 23:02. |
Вечно посраните и изтерзани Евроидиоти от ВЕКОВЕНЪ ИДИОТЪ. Бяха си въобразили, че са победили слаб Лудогорец, сякаш бяха слепи да видят двете нули.
Армеец
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 22:31. |
"Лесни" съгласете се е Голям отбор. Че кога е играл с по малко от 14 играчи. Ей на днес и Давидов макар и с малко по различен цвят на екипа си показа нужната класа но не успя да помогне. Останалите съотборници се подиграха с усилията му. Говорите за Еуфория от мача на кравите с пастирите от Лудогорието. Моля ви! Не видяхте ли че потурнаците върнаха на кравите Жестовете с Шпалира от предни години а и от невежите фенове от Подуене трябваше да съберат парички. Ето и днес у Враца след мача М. Петков носеше Кашонче с Милостиня. Тук искам да вметна че БФС-то стори голяма грешка. Следващите мачове се играят под Егидата на Курьор на вируса без публика. Те ти булка лош късмет. Просията спира за неопределено време. Оле ко шъ праим ся. Много ми хареса интервюто след мача с Хубав че дрънка. Та той освен че е футСпец бил и Певец. На всеки въпрос отговаряше в Ми минор. Мии няма проблем. Миии няма криза. Миии ще оправим нещата. Абе Ерудицията на Говедата БЪКА от всеки ъгъл. Та така. Кво ще правим сега в събота. Ония Шалвари като се развихрят стой па гледай. Поне тройка в синята Порта. Е все пак Сиренето е с пари и те ти "Лесни" Лампиони. Като всяка година. Време е Ръководството на Говедата ако изобщо имат такова да проведат общо събрание барабар с Феновете и да приемат Ново име на клуба си. Например много би им подхождало "Трагедия". Хем актуално хем и отговаря на Действителноста.
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 21:08. |
Може да се стигне до 1-1, 2-2 и т.н. ама до 0-0 как се е стигнало? При това "само"! За да стигнеш някъде трябва да тръгнеш!
До телетата кухороги...........
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 21:05. |
Синята измет за пореден път се осра в истински мач, иначе срещу нагъзените удобно разградски мастии бяха "страшни". Къде са зомбираните говеда мигача, ромислав и останалите радоактивни говеда да ни обяснят, че няма червен картон срещу Каргас, момчетата са изморени, все едно че Враца не играха за купата и други подобни говежди бля-бля-бля... Скоро ще ги включат към държавния бюджет, а нищо чудно и от Европската уния да измолят някое евро за вечните държавни шантонерки!!!
Aлбена
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 20:47. |
Горките подуенски селяндури,свикнаха от оня ден да им лягат и очакваха и врачани да сторят същото!Обаче те не поддадоха и на селяните от Подуене им лъсна в пълна степен голия гъз!
Синя мъка и радост за България -
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 20:38. |
приемниците на Динамо Сф пак се пльоснаха в калта. Другия кръг, ЦСКА ги катурва от второто място, а тази година няма да додрапат и до бараж.
...
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 20:27. |
Говеда,ако поне малко ви е срам от продукцията ви,вземете се скрийте!
...
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 20:10. |
как няма треньор. Хубчев завинаги.Той ще ни доближи до неговата визия към 2030г.
...
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 19:53. |
мъка,мъкаааа закривай
Герен Телишки
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 19:52. |
Ей, пак устискахме 0:0 с помощта на съдията, но тоя път за съжаление нямаше дузпи! Следващия кръг по-големите братя от Делиормана може пак да ни легнат, а ние ще им направим шпалирче! Аре, Уефскии!
...
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 19:46. |
Отбор има НО няма треньор!!!!!
09.09.2016
Изпратено от Анонимен на 08 март 2020 19:42. |
КАКТО СЕ РАЗВИВА ШАМПИОНАТА МОЖЕ ДА СТАНЕМ СВИДЕТЕЛИ НА УНИКАЛЕН РЕКОРД ... ОТБОР СЪЗДАДЕН ПРЕДИ ЧЕТИРИ ГОДИНИ ПЕЧЕЛИ ЧЕТВЪРТИ КАЛЪФ ... УНИКАЛНО ... БРАВО ГРИШО , БРАВО ПОМАК !!!
Цунами
Изпратено от анонимен на 08 март 2020 22:36. |
КЪДЕ ПО-ЗАПОМНЯЩО Е - ЧЕТВЪРТИ БАРАЖ ОТ ЧЕТИРИ ВЪЗМОЖНИ!? АМА ТАЗИ ГОДИНА И ТОЙ Е ПОД ВЪПРОС... 🐃🐄🐂
...
Изпратено от анонимен на 08 март 2020 20:00. |
Тъпунгер, ти сигурно си автор на УНИКАЛНИТЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ на синята паплач 1. И само Уефски але..обичаме те 2. и само Уефски е -Уефски е- шампион