Попето отново вкара, но Ростов рухна за 8 минути (ВИДЕО)

За бившия национал това беше гол №4 през сезона

Ивелин Попов вкара за Ростов, но отборът му загуби с 1:3 от Локомотив (Москва) в мач от 22-ия кръг на руската Премиер лига. По този начин "железничарите" се изравниха с Краснодар на второто място в класирането, а Попето и компания са четвърти в подреждането.

За бившия национал това беше гол №4 през сезона. Неговият отбор доминираше до средата на първото полувреме, но получи 3 гола за 8 минути и се срина. След почивката Попов намали от дузпа, но това не помогна на Ростов да се спаси от първа загуба за 2020 година. Локо пък си отмъсти за поражението с 1:2 през есента в Москва.

В средата на седмицата Ростов взе изключително важни три точки срещу ЦСКА (Москва). Отборът на Валерий Карпин се наложи с 3:2 над "армейците", но в края можеше да изпусне победата, въпреки че имаше двама човека повече.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)