Фалстарт за Лудогорец в контролите, падна от Черно море (ВИДЕО+СНИМКИ)

Исмаил Иса наказа шампионите насред Разград

Черно море надви с 1:0 Лудогорец в контролна среща, изиграна на "Хювефарма Арена". Това беше втори контролен мач за "моряците" в днешния ден, след като по-рано днес друг състав на варненци отстъпи със същия резултат срещу Дунав.

Първото положение бе пред вратата на "орлите". В 9-ата минута Исмаил Иса стреля, но нападателят не успя да затрудни Ренан.В 22-ата минута Мартин Минчев отляво центрира по земя в наказателното поле, където Исмаил Иса от близо разстреля стража на Лудогорец за 1:0. Три минути по-късно Марселиньо стреля, но Митрович спаси. Секунди по-късно Клаудиу Кешерю също опита да се разпише, но опитът му премина извън рамките на вратата.

В 47-ата минута Мартин Минчев пробва удар по диагонала, но топката срещна тялото на бранител. В 50-ата минута резервите Каули и Бакалов шутираха, но не успяха да затруднят стража на "моряците". Три минути по-късно Сисиньо завърши многоходова комбинация на домакините, но след удара му топката се отби в крак на защитник на Черно море.

В 58-ата минута Рафаел Форстер стреля от пряк свободен удар, но над гредата. В 73-ата минута Шверчок бе изведен на добра позиция и стреля, но Миодраг Митрович спаси. Секунди преди края на срещата Стефан Станчев пробва да вкара в мрежата на Владо Стоянов, но кълбото премина извън рамките на вратата.

Лудогорец - Черно море 0:1