Манчестър Юнайтед загря за Висшата лига с победа и загуба

Пол Погба и Бруно Фернандеш играха заедно срещу УБА, контролите бяха по 60 минути

Отборът на Манчестър Юнайтед записа загуба и победа срещу Уест Бромич Албиън в двата тренировъчни мача, които изигра днес като част от подготовката си за подновяването на сезона в английската Висшата лига.

Контролите бяха с продължителност от по 60 минути като в първата, в която на терена за пръв път излязоха като двойка Пол Погба и Бруно Фернандеш, „червените дяволи“ загубиха с 1:2.

Втората обаче бе спечелена с 3:1.

Самият Фернандеш, който се превръща в ключова фигура за „червените дяволи”, вкара от дузпа, а малко по-късно и пропусна от бялата точка.

Манчестър Юнайтед подновява борбата във Висшата лига със сблъсък срещу Тотнъм на 19 юни.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)