Ради Димитров с цял мач при равенство на Сепси

Другият българин в състава на домакините Стефан Велев изгледа мача от резервната скамейка

Ради Димитров записа пълни 90 минути за своя Сепси при домакинското равенство с Херманщад от 3-ия кръг на плейофа за оставане в Лига 1 на Румъния. Срещата завърши при резултат 1:1. Другият българин в състава на домакините Стефан Велев изгледа мача от резервната скамейка и не влезе в игра.

Сепси откри резултата в 25-ата минута с попадение на Ищван Фюлоп, но още в началото на втората част Херманщад изравни чрез Язалде в 46-ата минута.

В друг мач от кръга Волунтари победи с 3:0 Академика (Клинчени), но българският вратар на домакините Божидар Митрев не бе в групата.

След този кръг водач в класирането на втората осмица е Виторул с 24 точки, пред Сепси с 20 и Херманщад с 18. Волунтари е точно над чертата на 5-ото място с 15 точки.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)