ЦСКА 1948 отнесе Септември (Симитли) в контрола

Тимът на Краси Балъков спечели категорично с 4:1 спаринга

Новакът на efbet Лига ЦСКА 1948 разби с 4:1 Септември (Симитли) във втората си контрола под ръководството на Красимир Балъков. Тимът на Бала, който се готви на лагер в базата на националния отбор, надигра категорично противника в Бояна.

Още в самото начало Ангел Бастунов се възползва от разбъркване в наказателното поле на противника след центриране от корнер. Голмайсторът на гостите Борислав Хазуров обаче с хубав диагонален изстрел възстанови в 15-ата минута. Още преди почивката "червените" имаха нов гол преднина. Този път автор на попадението беше Симеон Петров, който беше точен с глава, след като бе оставен непокрит на два метра от вратата.

През втората част талантливият Ивайло Климентов с красиво изпълнение с глава вкара за 3:1, а Васил Шопов с удар извън границата на наказателното поле оформи крайното 4:1.

Това бе втори пореден успех за Бала и момчетата му, които победиха с 2:0 Беласица (Петрич) в неофициалния дебют на легендата.

Официално: ЦСКА 1948 представи Иван Иванов