Валенсия е на точка от Европа след победа над Осасуна (ВИДЕО)

Съдията довърши мача контузен, пак отмениха гол на Родриго Морено

Валенсия спечели с 2:0 домакинството си на Осасуна от 30-ия кръг на Ла Лига. Гонсало Гедеш и Родриго Морено отбелязаха се разписаха за тима на Алберт Селадес. “Прилепите" са осми, само на точка от местата, даващи право на участие в евроутурнирите.

Още в третата минута Родриго Морено реализира попадение, което беше отменено след продължителна консултация с ВАР. Това е второ отменено попадение на нападателя в рамките на няколко дни след това срещу Реал Мадрид.

Валенсия все пак поведе в 12-ата минута. Гонсало Гедеш отбеляза след самостоятелен пробив. Португалецът дори падна на земята, но се изправи и продължи да финтира съперници преди да вкара за  1:0.

В 22-ата Родриго пропусна да удвои след подаване на Флоренци. В 35-ата гостите сбъркаха при изнасянето на топката. Гедеш асистира на Родриго, който не сгреши сам срещу вратаря - 2:0.

В началото на второто полувреме главният съдия се контузи след сблъсък с играч на гостите, но успя да продължи. В 53-ата гредата спаси “прилепите” след удар с глава на Адриан. Героят Гедеш беше сменен и напусна ядосан. В 72-ата топката облиза гредата след изпълнение на Ойер.
Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)