Каляри прекъсна черна серия срещу Торино (ВИДЕО)

Тимът на Кирил Десподов разби "биковте"

Каляри счупи каръка с успех срщу един от най-неудобните си съперници в Серия "А". Тимът чиято собственост е Кирил Десподов, спечели с 4:2 мача си срещу Торино в мач от 28-ия кръг на Серия “А”. Така те победиха този съперник за първи път от ноември 2013 г. след шест загуби и четири равенства.

Домакините поведоха в 12-ата минута с гол от воле на Наитан Нандес, който се възползва от изчистена топка след изпълнение на корнер. В 18-ата преднината им набъбна, след като Джовани Симеоне се разписа след подаване на Харалампос Ликоянис.

Веднага след почивката, в 46-ата минута, Раджа Наинголан също беше точен с далечен удар по земя. След това обаче “биковете” набързо върнаха две попадения. Глейсон намали изоставането им в 60-ата минута с атрактивно изпълнение, а в 66-ата Андреа Белоти намери целта с волето си след центриране от корнер.

Само две минути по-късно обаче Жоао Педро сложи точка на спора, реализирайки дузпа за фаул срещу Лука Пелегрини от страна на Николас НКулу.