В ГЕРМАНИЯ: Вердер на Груев с реми в първия бараж за оцеляване

Всичко ще се реши в реванша, след нулево реми в Бремен срещу Хайденхайм

Отборът на Вердер (Бремен), в който с помощник-треньор е българският специалист Илия Груев, фиксира домакинско реми 0:0 срещу Хайденхайм в баража за оставане в Бундеслигата.

Така всичко ще трябва да се реши в реванша, който е в понеделник от 21:30 часа.

Гостите бяха близо до гола още в петата минута, когато Себастиан Гризбек стреля с глава покрай вратата.

След това и Себастиан Гризбек стреля от границата на наказателното поле, но не затрудни вратаря на домакините Иржи Павленка и той спаси.

През второто полувреме двата отбора продължиха тактическото надлъгване помежду си, но нито един от тях не успя да вземе превес.

В 66-ата минута Милот Рашица от Вердер стреля опасно от свободен удар, но на сантиметри от целта.

Малко преди края пък домакините останаха с човек по-малко, защото втори жълт картон получи Никлас Мойсандер и бе изгонен с червен.

Въпреки това обаче, в последната минута на редовното време „бременските музиканти“ имаха страхотна възможност, ала изстрелът на резервата Леонардо Битенкур бе блокиран.

Гостите пък получиха златен шанс в добавеното време, когато Тимо Беерман надскочи защитата на домакините и стреля с глава, но не успя да улучи вратата.
Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини