Кой отбор ще подкрепяте в мача ЦСКА 1948 – ЦСКА?

05 юли 2020 00:59 Емил Арсов

Гранада и Валенсия си вкараха 4 гола, но не се победиха

Мачът Гранада – Валенсия от 34-ия кръг на испанската „Ла Лига“ завърши без победител – 2:2.

Гостите успяха да направят пълен обрат в рамките на едва пет минути, но допуснаха късно попадение и взеха само точка от визитата си.

Така двата отбора останаха с равен актив от 47 в средата на таблицата и фиксираха първо реми помежду си от 2016 година насам.

Първото полувреме на „Лос Карменес“ не предложи попадения, ала след почивката опонентите се развихриха и отбелязаха цели четири такива.

Първото от тях бе дело на Карлос Фернандес, който се разписа от дузпа в 61-ата минута.

Само две по-късно обаче Валенсия изравни чрез Ману Валехо.

В 66-ата на терена се появи Гонсало Гуедеш, който се нуждаеше от едва 120 секунди, за да направи резултата 1:2 след асистенция на Габриел Паулиста.

Четири минути преди края обаче резервата на домакините Феде Вико оформи крайното 2:2, след като прокара топката между стената от футболисти и я прати в мрежата от свободен удар.