Севиля не сгреши срещу опашкар (ВИДЕО)

Окампос и Ен Несири вкараха за победата срещу Майорка

Севиля се наложи с 2:0 над Майорка в двубой от 36-и кръг на испанската Ла Лига. През първата част точен за домакините от дузпа бе Лукас Окампос, а малко преди края Юсеф Ен Несири оформи крайния резултат.

Домакините поеха инициативата още от първите минути, но опитите им до поведат не даваха резултат. В 33-ата минута Фернандо отправи удар към вратата на противника, но Маноло Рейна спаси.

Десетина минути по-късно играч на гостите игра с ръка в наказателното поле и реферът отсъди дузпа за противника. Ситуацията бе прегледана с ВАР, а зад топката застана Окампос. Той изчака Рейна да се хвърли и заби топката в обартния ъгъл на вратаря.

През втората част Майорка не успя да промени ситуацията по никакъв начин и минути преди последния съдийски сигнал инкасира още едно попадение. В 84-ата минута точен бе Юсеф Ен Несири, който получи топката от Боно и по перфектен начин копна топката над Маноло Рейна.

Така андалусийци затвърдиха четвъртата позиция и вече имат 66 точки в актива си, а Майорка остава на незавидното предпоследно място с 32.
Ново 20! Шави си тръгва

Треньорът на Барса преговаря с Деко 75 минути

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)