ОБЗОР: Юнайтед продължава преследването на Топ 4 след успех над Кристъл Палас

Резултати от всички срещи играни днес

Манчестър Юнайтед отново се изравни по точки с четвъртия Лестър след успех с 2:0 над Кристъл Палас в двубой от 36-ия кръг.
Маркъс Рашфрод даде преднина на „червените дяволи“ в добавеното време на първата част, а Антони Марсиал подпечата успеха за тима на Оле Гунар Солскяер с гол в 78-ата. Юнайтед събра 62 точки, толкова има и Лестър, а Челси е трети с 63. Така в последните два кръга ще се реши съдбата на евроучастниците.

По същото време Саутхемптън и Брайтън не излъчиха победител, завършвайки 1:1. „Чайките“ поведоха в 17-ата минута след гол на Нийл Мопе. Дани Ингс донесе точката за домакините в 66-ата. „Светците“ са 12-и с 46 точки, Брайтън е 15-и с 37 точки.

Иначе по-рано днес Лестър надви Шефилд с 2:0, а Евертън и Астън Вила направиха 1:1 на „Гудисън Парк“.