Берое и Етър завършиха 0:0 в контрола

Следващата проверка на Берое е в събота (25 юли) срещу ЦСКА 1948. Двубоят отново е в 19.00 часа.

Берое и Етър завършиха наравно 0:0 в контролна среща. През първата част двата тима играха равностойно и сериозни положения пред някоя от двете врати липсваха. Най-близо до откриване на резултата бе Алиун Фал, който проби в наказателното поле в 25-ата минута, финтира бранител и стреля от малък ъгъл, но Господинов спаси. Пет минути след подновяване на играта Зоран Йосипович бе изведен зад гърба на отбраната, но Иванов отрази удара на нападателя.

В 52-ата минута Конте стреля от пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри от гредата. Три минути след това Милчо Ангелов излезе сам срещу Ганев, но стражът спаси неговия удар.

В 63-ата минута Йосипович стреля опасно от пряк свободен удар, топката рикошира, но Иванов успя да я избие след отличен рефлекс. Две минути по-късно Али центрира за Йосипович, който засече в движение, но топката срещна напречната греда.

В 79-ата минута Петков засече с глава центрирана от корнер топка, но ударът му срещна гредата. До края на срещата нямаше нови сериозни положения и двата тима завърши без отбелязан гол.

Следващата проверка на Берое е в събота (25 юли) срещу ЦСКА 1948. Двубоят отново е в 19.00 часа.

Тържествата за юбилея започнаха с поднасяне на цветя пред паметната плоча на Етър

Бончо Генчев припомни, че "виолетовата" школа е дала на България много големи футболисти

Ники Михайлов и Живко Миланов минаха изпити на "Герена"

На двамата им предстои дипломиране в Национална спортна академия "Васил Левски"

"Герена" все по-близо до реконструкция, общината става собственик

Архитектурната комисия взе решение за прехвърлянето на стадиона Областната управа към общината

Лудогорец е на 90 минути от нов финал за Купата на България

Разградчани изковаха солиден аванс от 3:0 срещу Хебър в първия мач и реваншът изглежда протоколен