Треньорът на Кюстендил: Слаба оценка за футболистите, въпреки успеха над Марек

Вижте какво заяви Николай Николов след успеха с 2:1 в Осогово

С голове на Александър Асенов-Чоки в 58-ата и на Марио Евтимов в 67-мата минута отборът на ФК Кюстендил победи много трудно на стадиона в Осогово колегите си от Марек с 2:1.

„През първата част на срещата допуснахме груба грешка при изритана топка след изпълнение на тъч, достигна се до недоразумение между вратаря ни  Борис Груев и защитата, а от ситуацията се възползва опитния нападател на Марек Димитър Чечев, който зарадва колегите и феновете си, отбелязвайки попадение за 0:1. Нови две положения имаха гостите. От наша страна Кирил Вълов и Александър Александров-Аци не бяха точни отблизо срещу вратаря на Марек. Като цяло футболистите на Марек играха по-добре през първото полувреме. През втората част на срещата резервите, на които дадох шанс за игра, се оказаха печеливша карта за нашия отбор. Заигра се по-организирано и по-смислено и се стигна до отбелязване на две попадения след удари на Асенов и Евтимов. Много слаба оценка давам за играта на нашите момчета. Много са назад в игрови план. Имаме много да наваксваме. Следващият ни контролен мач ще бъде на стадион Осогово в събота срещу отбора на Беласица (Петрич). С нетърпение очаквам тегленето на жребия на 24 юли от 12:00 часа на базата на БФС в Бояна”, сподели старши треньорът на ФК Кюстендил Николай Николов.

От отбора на гостите и най-вече феновете на Марек, които наблюдаваха тази среща, споделиха, че тази среща е била ръководена от некомпетентен арбитър – Антонио Антов, когото определят като причина за негативния резултат на техния тим.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили