Контролният мач мъже ОФК Беласица – U-19 ЦСКА – на стадион Цар Самуил

Мачът ще е в петък от 18:15 часа

В петък от 18.15 часа на стадион Цар Самуил ще премерят сили в контролен мач мъжкият отбор на ОФК Беласица Петрич и U-19 на ЦСКА София. Наставник на столичния тим в момента е игралият с фланелката на Беласица в А група Добри Митов. Тази контролна среща беше уредена светкавично след като пропадна предварително уговорената с отбора на Септември София за сряда, 29 юли. Причината за пропадането на този контролен мач е наличието на заразени футболисти с Ковид-19 от състава на столичния тим.

„Ще дадем шанс в този контролен мач на всички новопривлечени футболисти в мъжкия отбор-Тони Костадинов, Атанас Димитров, Мартин Стойков, Костадин Николов, Христо Якимов, Здравко Корчев, Благовест Танев, Александър Александров, Росен Петров и Крум Николов”, споделиха от треньорския щаб на Беласица.

Веднага след тази среща старши треньорът на мъжкия  отбор Саша Симонович ще пусне възпитаниците си в почивка до понеделник.

За отбелязване е, че след изиграния контролен мач в Кюстендил в изминалата събота , завършил с резултат 2:1 за петричкия тим, не бе дадена почивка на футболистите. В неделя се направи възстановяване и след това продължи тренировъчния цикъл, който ще продължи до четвъртък след обяд. Радващото е, че в момента на пълни обороти се готвят титулярните халфове Симеон Бояджиев и Димитър Стоев. Единствен засега по лекарски указания продължава да почива вратаря Кирил Георгиев.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили