Мъжкият отбор на Беласица победи U-19 на ЦСКА с 2:1 на Цар Самуил

Капитанът на Комитите изпусна дузпа

С два гола на Атанас Карачоров мъжкият отбор на ОФК Беласица победи U-19 на ЦСКА София . През първата частна мача инициативата държаха футболистите на домакините, но допускаха индивидуални грешки, като при една от тях в самия край на полувремето Димо Славчев отблизо изпрати топката в мрежата на Тодор Димитров за 0:1. Две минути преди това капитанът на Беласица Марти Таушанов не успя от бялата точка да изпрати топката в мрежата след като вратаря на младите армейци улови кълбото.

Втората част на срещата премина под диктовката на домакините. В интерес  на истината влезлите в игра футболисти се представиха добре и значително вдигнаха класата  на отбора. Симеон Бояджиев, Тони Костадинов, влезлите в игра след това Димитър Стоев, Божидар Янков и Живко Димитров също вкараха свежест в играта на петричкия тим. Всяко навлизане на Атанас Карачоров по десния фланг бе истинска заплаха за младите армейци. В 77-ма минута Тони Костадинов, който напомни за добрите си игри с фланелката на Беласица в А група, след центриране от ъглов удар извиси топката високо в наказателното поле на ЦСКА и там Атанас Карачоров с глава простреля стража им за 1:1.  Второто попадение стана след центриране на Тони Костадинов, Марти Таушанов отклони леко кълбото и Карачоров опъна мрежата за втори път на армейския страж за 2:1. На два пъти преди това Атанас Карачоров изскочи сам срещу вратаря на ЦСКА, но не успя да го преодолее.

Чочев преди Танзания и Азербайджан: Няма слаби съперници

Халфът на Лудогорец остана трети в анкетата "Футболист на годината"

Десподов: Тази награда е огромна чест (ВИДЕО)

"Печеля за трета година, което значи, че има градация в представянето ми", заяви той