ИЗВЪНРЕДНО: Фенове от сектор "Г" пробваха да нахлуят в "А", полицията ги спря

Двубоят между новаците в елита и вицешампионите от миналата година не излъчи победител

Част от агитката на ЦСКА опита да щурмува сектор "А" на Националния стадион "Васил Левски", където се намират привържениците на ЦСКА 1948.

Това се случи минути преди началото на мача между двата отбора, с който официално стартира и новият състезателен сезон в българския футболен елит.

Намесата на десетки полицаи обаче предотврати неприятни инциденти между цесекарите, съобщи Спортал.

Двубоят между новаците в елита и вицешампионите от миналата година пък започна изключително интересно, защото още в 19-ата минута лятното попълнение Мартин Камбуров откри резултата с дебютния си гол в efbet Лига с екипа на ЦСКА 1948.

След това Даниел Младенов направи резултата 2:0 в 33-ата минута, но в добавеното време на първат част Валентин Антов намали, а малко след началото на втората Али Соу оформи крайното 2:2.

Тържествата за юбилея започнаха с поднасяне на цветя пред паметната плоча на Етър

Бончо Генчев припомни, че "виолетовата" школа е дала на България много големи футболисти

Ники Михайлов и Живко Миланов минаха изпити на "Герена"

На двамата им предстои дипломиране в Национална спортна академия "Васил Левски"