ОБЗОР: Швейцария спъна Германия в Лигата на нациите (РЕПОРТАЖИ)

Финландия ни прати на дъното на касирането, Унгария падна от Русия вкъщи

България загуби с 0:1 от Уелс втория си мач от Лигата на нациите. Няколко дни, след като изпуснаха победата срещу Ирландия в 93-ата минута, футболистите на Георги Дерменджиев не успя да да си тръгнат със заслужена точка от Кардиф. Резервата Неко Уилямс ни наказа в 94-ата минута.

В другия мач от Група 4 на Лига В Финландия спечели с 1:0 срещу Ирландия в Дъблин. Влезлият като резерва Фредрик Йенсен донесе победата на скандинавците с попадение в 64-ата минута. Той се разписа 18 секунди, след като се появи на терена. По този начин родните национали се озоваха на дъното на класирането с 1 точка. Толкава имат и ирланците, които обаче са преди нас, тъй като са постигнали актива си като гост именно на България. Лидер е тимът на Уелс с 6 т., следван от Финландия с 3.

Съперникът ни в плейофа за Евро 2020 - Унгария, загуби с 2:3 от Русия като домакин. Маджарите впечатлиха в първия си мач от турнира, побеждавайки Турция като гост с 1:0. Сега обаче те допуснаха "сборная" да дръпне с с три гола до 46-ата минута. След това Шалай и Николич вкараха за унгарците, но това беше всичко.

Германия не успя да победи Швейцария като гост. Мачът между двата състава завърши 1:1. Голът за Бундестима отбеляза Илкай Гюндоган в 14-ата минута. Равенството беше възстановено в 58-ата от Силван Видмер. В първия кръг Бундестима изпусна победата срещу Испания (1:1) и продължава без успех.  Домакините пък стартираха със загуба от Украйна като гост  - 1:2.

Тази вечер украинците пък претърпяха тежко поражение - 0:4 от Испания. Капитанът на иберийците Серхио Рамос отбеляза първите два гола в мача, а до почивката Ансу Фати добави още едно попадение . 17-годишният талант на Барселона стана най-младият играч в историята, който вкарва за националния отбор на Испания. Шест минути преди края влезлият като резерва Феран Торес оформи крайното 4:0.

Лудогорец е на 90 минути от нов финал за Купата на България

Разградчани изковаха солиден аванс от 3:0 срещу Хебър в първия мач и реваншът изглежда протоколен