ДРАМА: Бетис посече Алавес с последния удар (ВИДЕО)

Кристиан Тейо се разписа дълбоко в добавеното време

Бетис победи драматично Алавес с 1:0 в среща от първия кръг на испанската Ла Лига.

Попадение на Кристиан Тейо в петата минута на добавеното време след подаване на Серхио Каналес осигури успеха в полза на гостите от Андалусия.

След точно половин час игра удар на Гуидо Родригес срещна гредата.

Втората част започна с добра възможност за дмюомакините - новият вратар на Бетис Клаудио Браво се намеси майсторски на голлинията.

В 59-ата Серхио Каналес остана на сантиметри от гола след хубаво изпълнение от пряк свободен удар.

В петата минута на добавеното време Кристиан Тейо реализира в полза на южняците, след като беше оставен абсолютно сам на границата на наказателното поле.

Той шутира към близкия ъгъл и изненада вратаря Фернандо Пачеко, който закъсня с плонжа.