Лудогорец обърна Локо ГО в контрола

"Орлите" се наложиха с 2:1 над "железничарите"

Лудогорец победи Локомотив (Горна Оряховица) с 2:1 в контрола, играна на "Хювефарма Арена" в Разград. Срещата се проведе в две полувремена по 40 минути.

В игра за "орлите", които бяха без своя треньор Павел Върба се завърнаха Пламен Илиев, Георги Терзиев и Светослав Дяков.

В 8-ата минута Локомотив откри резултата. Владислав Мирчев остана непокрит в наказателното поле и отблизо откри резултата.

"Орлите" натиснаха своя съперник, но направиха няколко сериозни пропуска. Все пак в 35-ата минута Бърнард Текпетей възстанови равенството. Ганаецът се възползва от центриране в наказателното поле и преодоля Христов за 1:1.

В 53-ата минута Лудогорец реализира второ попадение във вратата на Локомотив. Жордан Икоко, а младият Цветослав Христов отблизо вкара за крайното 2:1.