Огромен скандал с мача Локо (Пловдив) - Тотнъм

Вижте какво вбеси феновете в Англия

Огромен скандал избухна в Англия заради мача между Локомотив (Пловдив) и Тотнъм от втория квалификационен кръг на Лига Европа. „Шпорите“ обърнаха „смърфовете“ за успеха с 2:1 на „Лаута“, но зрителите на Острова пропуснаха да видят всичко по-интересно в двубоя.

Мачът беше предаван по втория канал на телевизия „Premier Sports“. През по-голямата част от двубоя обаче зрителите виждаха на своите екрани надпис „Ще подновим предаването скоро“, изписан върху черен екран. Зрителите обаче бяха бесни, тъй като си бяха платили абонаментна такса от почти 10 паунда, за да гледат срещата.

„Premier Sports” ни спестяват скуката от гледането на „шпорите“ срещу Локомотив (Пловдив), след като отрязаха картината в 35-ата минута. Надявам се, че не съм пропуснал нещо интересно“, написа в „Туитър“ зрител, който е платил абонамент от 9,99 паунда, за да гледа мача.

„Извънредно! Вече знаем причината за прекъсването на картината. Сисоко е пропуснал да уцели вратата, топката е излетяла толкова високо, че е ударила сателита, предаващ мача“, пошегува се друг потребител на социалните мрежи.

Предаването на мача от Пловдив е възстановено за Англия в началото на второто полувреме, но следва ново прекъсване в 68-ата минута. Така зрителите пропуснаха да видят как Георги Минчев открива резултата за Локомотив в 71-ата минута.

Това не е всичко! На Острова не успяха да видят червените картони на Диниш Алмейда и Бирсент Карагерен от Локомотив (Пловдив), изравнителния гол на Хари Кейн от дузпа и победното попадение на Танги Ндомбеле пет минути преди края.

„Premier Sports” използва профила си в „Туитър“, за да поднесе извиненията си на своите зрители заради проваленото излъчване на мача между Локомотив (Пловдив). От публикацията става ясно, че всички зрители извън България явно са имали проблеми с картината от срещата, включително и клубната телевизия на Тотнъм.Проблемът с излъчването на мача на „Лаута“ не е единственият за британската телевизия за вечерта. Заради проблеми с картината зрителите не успяха да видят четвъртия гол на Глазгоу Рейнджърс при победата с 5:0 като гост на гибралтарския Линкълн Ред Импс. Става дума за попадението да Джърмейн Дефоу за 4:0 в 84-ата минута.

Френски гранд иска звездата на Локо (Пд)