Интер се надъха за новия сезон с разгром със 7:0

Тимът на Антонио Конте попиля гостуващия Карарезе в тренировъчна среща

Отборът на Интер записа нова убедителна победа на прага на сезона в Серия “А”. Днес тимът на Антонио Конте разгроми със 7:0 гостуващия Карарезе в тренировъчна среща. Преди два дни Интер се разправи с 5:0 срещу Лугано. “Нерадзурите” няма да играят официален мач през уикенда, след като двубоят им от първия кръг беше преместен заради участието на миланския тим във финала на Лига Европа.

Днес големите звезди в атаката на Интер - Лаутаро Мартинес и Ромелу Лукаку, вкараха по два гола във вратата на нискоразредния тим. Ашли Йънг, Алексис Санчес и Салседо добавиха по едно попадение. Лукаку наниза своите попадения преди почивката, когато вкараха още Йънг и Алексис. Лаутаро наказа съперника след почивката. Утре “нерадзурите” играят контрола с Пиза.

Интер вече действа активно, осигури си две нови летни попълнения

Мехди Тареми от Порто и Пьотр Желински от Наполи могат да се броят за сигурни нови, пишат в Италия

Марота обяви кога ще се раздели с Интер

Той няма да остане още много дълго време в тима

Интер се справи с Болоня и крачи все по-уверено към титлата в Италия (ВИДЕО)

Грандът от Милано спечели с 1:0

Няма кой да спре Интер! "Нерадзурите" удариха и Дженоа в Серия А (ВИДЕО)

Грандът от Милано крачи уверено към титлата

Добри новини в Интер: Трио поднови тренировки с отбора

Симоне Индзаги определено има за какво да бъде доволен

Интер ще бъде без вратаря си за мача с Лече

Ян Зомер е пипнал грип и ще пропусне срещата

Интер разплака Рома на "Олимпико" и спря добрата серия на "вълците"(ВИДЕО)

Грандът от Милано постигна успех с 4:2 над противника си

Интер пречупи Фиорентина и се върна на върха, "виолетовите" пропиляха дузпа (ВИДЕО)