ЦСКА праща човек на Базел - Анортозис

Сблъсъкът е в четвъртък, 24 септември, от 21:30 часа на стадион "Санкт Якоб" в Швейцария

Спортно-техническият щаб на ЦСКА ще изпрати скаут на двубоя от третия квалификационен кръг на Ли­га Европа между Базел и Анортозис в Швейцария. Сблъсъкът е в четвъртък, 24 септември, от 21:30 часа на стадион "Санкт Якоб" в Швейцария. Именно победи­телят от този мач ще се изправи срещу армейците в плейоф за влизане в групите на Лига Европа, естествено, стига те да елиминират Б36 Торсхавн на "Армията". Мачът срещу фарьорците е в четвъртък от 20:00 часа и ще бъде предаван пряко по Диема спорт.

Днес пък Б36 Торсхавн приема предпоследния в шампионата на Фарьорските острови АБ Аргир. Ма­чът е от 16:00 часа българ­ско време. Червените вече разузнаваха съперника в мача му от Лига Европа срещу ТНС, в който уелсците бяха елиминирани след дузпи.