Наполи срази Парма като гост (ВИДЕО)

Неаполитанците спечелиха с 2:0 визитата си

Отборът на Наполи постигна победа с 2:0 като гост на Парма в първия си двубой от новия сезон в Серия “А”.

Неаполитанците надиграваха своя опонент, но до 60-ата минута им липсваха идеи в атака. Тогава на терена се появи новото попълнение Виктор Осимен и раздвижи тяхната игра. В 63-ата минута той принуди Симоне Якопони да изчисти топката в краката на Дрис Мертенс, който пък я прати в противниковата мрежа. В 70-ата нигериецът направи пас с пета към капитана Лоренцо Инсиние, но неговият далечен шут беше спрян от страничната греда. В 77-ата Ървинг Лозано открадна топката и пробва изстрел, който беше избит от Луиджи Сепе, но Инсиние беше на точното място, за да успее да се разпише в своя мач номер 350 за тима.

След седмица Парма гостува на Болоня, а Наполи ще приеме на своя стадион Дженоа.