Жозе връща Деле Али в състава на Тотнъм

Английският национал ще е в групата за гостуването на Шкендия

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо заяви, че полузащитникът Деле Али се завръща в групата на тима за гостуването на македонския Шкендия от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

Английският национал пропусна последните два мача на "шпорите" - победите с 2:1 над Локомотив Пловдив в Лига Европа и с 5:2 над Саутхемптън за първенство, след като бе заменен още на почивката при поражението с 0:1 от Евертън на старта на кампанията във Висшата лига.

Това доведе до спекулации, че отношенията между Моуриньо и Али не са добри и вторият ще напусне клуба до затварянето на трансферния прозорец.

"Деле ще пътува с нас. Винаги съм казвал, че той ще получи шанс. Той идва и ще има възможност да се представи. Важно е как ще го направи. Важно е за всички играчи да се представят на ниво", обясни Моуриньо.

В края на пресконференцията си Моуриньо обеща на македонски журналист да се снима с него след пристигането си в страната, тъй като починалият наскоро баща на репортера го е идоализирал. Тимът на Тотнъм ще се отправи по-късно днес към Северна Македония, където в четвъртък в Скопие ще гостува на Шкендия.