Как ще завършат вторите мачове на ЦСКА и Лудогорец в групите на Лига Европа?

27 септември 2020 20:33 Пламен Димитров

ГРАНДИОЗЕН ПРОВАЛ: Сити загуби с 2:5 от Лестър (ВИДЕО)

Манчестър Сити се провали с гръм и трясък! "Гражданите" паднаха с 2:5 от Лестър на “Етихад”. Джейми Варди пък се отличи с хеттрик за гостите.

Риад Марез откри резултата още в четвъртата минута, а голмайсторът на “лисиците” изравни от дузпа в 37-ата.  През втората част Варди се разписа още два пъти. Първото му попадение беше с пета, след което вкара още една дузпа за 3:1.

Джеймс Мадисън със страхотен удар от дистанция довърши отбора на Гуардиола. Сити все пак успя да върне едно попадение чрез привлечения през лятото Нейтън Аке.

Малко преди края Лестър получи още една дузпа, но Варди вече бе напуснал терена малко по-рано. С изпълнението се нагърби Тилеманс и прати за пети път топката в мрежата на Едерсон.

Лестър записа трета поредна победа от началото на сезона и с пълен актив оглави класирането. Проблемите на Сити пък днес се проявиха с пълна сила. Контузиите на Агуеро и Жезус остави тима без изявен нападател, а защитата не изглежда по-добре от миналия сезон, когато именно тази зона бе причината тимът рано да се предаде в борбата за титлата.