ИЗНЕНАДА: Спартак (Вн) изхвърли Локо (Сф) за Купата

Загорец шокира Хебър, Пирин удари Родопа в края, вижте резултатите и голмайсторите от днешните мачове

Лидерът в Североизточната трета лига Спартак (Вн) изненадващо отстрани Локомотив (Сф) от турнира за Купата на България. "Соколите" спечелиха с 2:1 мачът между двата състава от предварителния кръг на надпреварата. Столичани бяха считани за абсолютен фаворит предвид отличното им представяне във Втора лига от началото на сезона.

В герой за варненци се превърна младият защитник Мартин Паскалев, който отбеляза и двете попадения. Той беше точен първо в 32-ата минута за 1:0, а след това донесе успеха в 61-ата. Между двете му попадения Павел Петков изравни от дузпа в 35-ата минута.

Спартак (Вн) ще приеме елитния Арда в първия кръг на надпреварата.

Пирин (Благоевград) победи с 2:0 Родопа като гост. И двете попадения паднаха след 80-ата минута. В 81-ата Мирослав Пушкаров откри резултата, след като засече с глава центриране от пряк свободен удар. В самия край на мача пък Александър Дюлгеров оформи крайния резултат, след като целият тим на домакините, включително и вратарят се бе впуснал в предни позиции. Бранителят вкара от центъра.

В следващия етап "орлетата" ще се изправят срещу Берое.

Загорец шокира Хебър с 2:1 и си осигури срещу с носителя на Купата на България – Локомотив Пловдив в следващия етап. Гостите от Пазарджик, които са един от претендентите за промоция за efbet Лига, поведоха в 8-ата минута след точно попадение на Тодор Чаворски. Към края на първото полувреме домакините успяха да изравнят. Димитър Видев изпревари вратаря на Хебър и вкара с глава за 1:1. Успехът за третодивизионния тим донесе Ангел Костов в 90-ата минута, когато засече с глава центриране от статично положение и хвърли в екстаз феновете на домакините.

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона