OБЗОР: Мидтиланд и Божидар Краев влетяха в групите на Шампионската лига след звучен успех (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте кои са последните три отбора, които ще се борят сред най-добрите в Европа този сезон

Шампионската лига вече има всичките си участници в груповата фаза през този сезон.

Тази вечер се изиграха останалите три мача от плейофите на турнира, които пратиха Мидтиланд, РБ Залцбург и Краснодар в най-елитния турнир в Европа.

Така българинът Божидар Краев, който е част от тима на датският тим ще участва в групите на Шампионската лига.

В Дания неговият отбор победи с 4:1 Славия (Прага) и след като седмица по-рано направи 0:0 с чешкия тим, се класира напред. Божидар Краев се появи в игра за домакините в 58-та минута, но не успя да се разпише за успеха.

В Гърция ПАОК допусна втора загуба с 1:2 от Краснодар и след като седмица по-рано в Русия отстъпиха със същия резултат се простиха с надеждата си за ШЛ и ще трябва да се задоволят с участие в групите на Лига Европа.

В Австрия РБ Залцбург надви с 3:1 Макаби Тел Авив и с общ резултат 5:2 също се класираха напред.

Всички резултати от днес:

Мидтиланд - Славия (Прага) 4:1 (4:1 общ резултат)

ПАОК - Краснодар 1:2 (2:4 общ резултат)

РБ Залцбург - Макаби Тел Авив 3:1 (5:2 общ резултат)

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини