loader

ОФИЦИАЛНО: БФС обяви програмата за следващите 4 кръга и Купата на България

Вижте кога Левски гостува на Лудогорец и останалите дербита

От Българския футболен съюз съобщиха програмата за 1/16-финалите на турнира за Купата и за следващите 4 кръга в Първа и Втора лига.

По-следващата събота ЦСКА приема Берое в 20:15 часа, а в неделя по същото време ще започне най-старото столично дерби между Славия и Левски.

„Сините“ гостуват на шампиона Лудогорец отново в неделя, но на първи ноември, от 19:15 часа.

Ето и решението на СТК към БФС от днес*:

Приема предложената програма за 1/16 финал на Купа България, както следва:

Купа България 1/16 финал 15.00


20.10 /вторник/ Кариана - Царско село  

21.10 /сряда/ Партизан Ч Бряг - Левски 14.30 Диема спорт
  Янтра Гб - Черно море  
  Извор - Монтана  
  Дреновец - ЦСКА 1948  
  Севлиево - Славия  
  Пирин Бл - Берое 17.30 Диема спорт

22.10 /четвъртък/ Оборише Пан. - Ботев Пд 15.00 Диема спорт
  Черноморец Бч - Септември Сф  
  Созопол - Етър ВТ  
  Надежда Добр. - Ботев Вр  

03.11 /вторник/ Загорец - Локомотив Пд 13.30 Диема спорт

04.11 /сряда/ Спартак Вн - Арда Кж 13.30  

13.11/петък/ Спортист 2009 - Лудогорец 13.30 Диема спорт

14.11/събота/ Ботев Ихт - ЦСКА-София 13.30 Диема спорт
  Беласица - Почива  

Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига, както следва:

Октомври:

IX кръг

17.10 /събота/ Лудогорец - Царско село 17.45 Диема спорт
  ЦСКА-София - Берое 20.15 Диема спорт
18.10 /неделя/ Ботев Вр - ЦСКА 1948 15.15 Диема спорт
  Черно море - Монтана 17.45 Диема спорт
  Славия - Левски 20.15 Диема спорт
19.10 /понеделник/ Ботев Пд - Етър ВТ 20.15 Диема спорт
20.10 /вторник/ Локомотив Пд - Арда Кж 17.30 Диема спорт

X кръг

24.10 /събота/ Царско село - Локомотив Пд 17.45 Диема спорт
  Левски - Черно море 20.15 Диема спорт
25.10 /неделя/ ЦСКА 1948 - Славия 12.30 Диема спорт
  Арда Кж - ЦСКА-София 17.45 Диема спорт
  Монтана - Лудогорец 20.15 Диема спорт
26.10 /понеделник/ Ботев Пд - Ботев Вр 17.15 Диема спорт
  Етър ВТ - Берое 19.30 Диема спорт

XI кръг

30.10 /петък/ Черно море - ЦСКА 1948 17.00 Диема спорт
  Локомотив Пд - Монтана 19.15 Диема спорт
31.10 /събота/ Славия - Ботев Пд 16.30 Диема спорт
  Берое - Арда Кж 18.45 Диема спорт
01.11 /неделя/ ЦСКА-София - Царско село 16.45 Диема спорт
  Лудогорец - Левски 19.15 Диема спорт
02.11 /понеделник/ Ботев Вр - Етър ВТ 18.00 Диема спорт

XII кръг

06.11 /петък/ Царско село - Берое 17.30 Диема спорт
07.11 /събота/ Ботев Вр - Славия 12.30 Диема спорт
  Ботев Пд - Черно море 15.00 Диема спорт
  Левски - Локомотив Пд 17.30 Диема спорт
08.11 /неделя/ Етър ВТ - Арда Кж 12.30 Нова спорт
  Монтана - ЦСКА-София 15.00 Диема спорт
  ЦСКА 1948 - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Приема предложената програма от 10-ти до 13-ти кръг на Втора лига, както следва:

Октомври

X кръг 16:00, ако не е посочен час

16.10/петък/ Пирин Бл - Миньор Пк 20.00 Диема спорт
17.10/събота/ Септември Сф - Литекс 15.15 Диема спорт
  Кариана  - Добруджа  
  Струмска слава - Нефтохимик 1962  
  Хебър Пз - Спортист Своге  
  Септември Сим - Созопол  
18.10 /неделя/ Янтра Гб - Лудогорец ІІ  
  Локомотив ГО - Почива  
  Локомотив Сф - Почива  

XI кръг 14.30

23.10/петък/ Локомотив ГО - Хебър Пз 20.00 Диема спорт
25.10/неделя/ Спортист Своге - Янтра Гб  
  Локомотив Сф - Струмска слава  
  Добруджа - Пирин Бл  
  Созопол - Септември Сф 16.00  
26.10/понеделник/ Лудогорец ІІ - Септември Сим  
27.10/вторник/ Литекс - Кариана  17.30 Диема спорт
  Нефтохимик 1962 - Почива  
  Миньор Пк - Почива  

XII кръг 14.30

31.10/събота/ Септември Сф - Кариана  12.45 Диема спорт
  Струмска слава - Миньор Пк  
01.11/неделя/ Хебър Пз - Нефтохимик 1962  
  Янтра Гб - Локомотив ГО  
  Септември Сим - Спортист Своге  
02.11/понеделник/ Созопол - Лудогорец ІІ 16.00  
  Пирин Бл - Литекс 15.30 Диема спорт
  Добруджа - Почива  
  Локомотив Сф - Почива  

XIII кръг 14.30

06.11/петък/ Локомотив Сф - Хебър Пз 14.30 Диема спорт
07.11 /събота/ Спортист Своге - Созопол  
  Локомотив ГО - Септември Сим  
08.11 /неделя/ Нефтохимик 1962 - Янтра Гб  
  Добруджа - Струмска слава  
09.11/понеделник/ Кариана  - Пирин Бл 14.30 Диема спорт
  Лудогорец ІІ - Септември Сф  
  Миньор Пк - Почива  
  Литекс - Почива  

*БФС си запазва правото на промени в програмата в зависимост от представянето на участниците в европейските турнири.

Секретар СТК:  /Н.Михайлов/