ОБЗОР: Германия взе първа победа в Лигата на нациите (РЕПОРТАЖИ)

Испания не сбърка срещу Швейцария, вижте резултатите от днешните мачове

Германия спечели с 2:1 гостуването си на Украйна и записа първа победа в Лигата на нациите. Бундестима е втори в група 4 на Лига "А" с 5 точки. Две повече има Испания. Иберийците удариха Швейцария с 1:0 у дома и запазиха лидерската си позиция в подреждането.

Германците поведоха на Украйна в 20-ата минута на мача. Рюдигер намери Гинтер в наказателното поле и той прати топката в мрежата. Украйна бе близо до мигновен отговор, но Яремчук прати топката над вратата. Вратарят на домакините Бушчан пък предотврати втори гол във вратата си, след като отрази удар на Кимих. Стражът се справи и с изстрел с глава на Гнабри. В началото на втората част вратарят на Украйна сгреши и Германия вкара втори гол. Бушчан изпусна топката след центриране на Клостерман и Горецка с глава насочи топката към мрежата. В 77-ата минута домакините върнаха едно попадение. Разписа се Малиновски от дузпа.

Испания пък стигна до успеха с гол на  Микел Оярсабал в 15-ата минута след много груба грешка на вратаря на Швейцария Ян Зомер. Вратарят на Швейцария не изрита топката напред, а опита пас към Джака. Подаването беше неточно, халфът се подхлъзна, а Мерино чукна към съотборника си в Реал Сосиедад Оярсабал и той вкара за 1:0.

0:1 Де Бар (10)

Предпоследният Гранада си тръгна с точка от Билбао (ВИДЕО)

След равенство 1:1

Късен автогол спаси Юве срещу Каляри (ВИДЕО)

Лацио удари Дженоа

Айнтрахт спечели с обрат битката за Европа (ВИДЕО)

Аугсбург падна с 1:3 във Франкфурт

Мениджърът на Ковънтри: Срещаме най-големия клуб в света

„За Манчестър Юнайтед е нормално да играе на това ниво“, смята Марк Робинс

Тен Хаг се прицели във ФА Къп

Вижте какво заяви мениджърът на Манчестър Юнайтед

Клоп: Имаме шанс, ако спечелим оставащите мачове

„Ливърпул е длъжен да покаже отново глад за победа срещу Фулъм“, смята мениджърът

Гуардиола: Не сме машини