Как ще стартират ЦСКА и Лудогорец в групите на Лига Европа?

17 октомври 2020 17:54

Мощен Наполи приземи Аталанта с четири гола (ВИДЕО)

Отборът на Наполи разгроми Аталанта с 4:1 в двубой от четвъртия кръг на Серия А.

Попаденията за домакините бяха дело на Матео Политано, Виктор Осимен и Ървинг Лозано, който се разписа на два пъти. През втората част Сам Ламерс отбеляза почетно попадение за гостите.

Головата фиеста започна в 23-ата минута, когато Ървинг Лозано не остави шанс на стража на Аталанта и откри резултата. Четири минути по-късно Марко Спортиело бе принуден отново да вади топката от мрежата си, след като Лозано отново отбеляза от границата на наказателното поле.

След половин час игра резултатът вече бе класически за неаполитанците. Матео Политано изстреля топката от средно разстояние и я заби в десния ъгъл на вратата. В края на първата част Виктор Осимен овладя топката и шутира силно от дистанция, оформяйки 4:0 за своите с уникално изпълнение.

През втората част Сам Ламерс извърши страхотен пробив и преодоля Давид Оспина с удар в дясната страна на вратата му.